WICEPREMIER JANUSZ PIECHOCIŃSKI W ŁÓDZKIM SALONIE GOSPODARCZYM

piechocinski

Pierwszy planowany termin wizyty Pana Premiera Piechocińskiego przewidziany był na luty. Przesunęliśmy go na marzec, ale potem znów wypadł wyjazd zagraniczny – na szczęście tym razem udało się!

Janusz Piechociński – wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki był Gościem Łódzkiego Salonu Gospodarczego 15 kwietnia 2015.

Spotkanie to zorganizowałam we współpracy z Wydziałem Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Mieliśmy dwie firmy sponsorskie: (tradycyjnie już) BRITISH CENTRE i HRP Group (więcej: www.hrpgroup.com.pl) – obie firmy funkcjonują na rynku usług rozwojowych i są członkami Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Pan Premier Piechociński zachwycił uczestników spotkania swoją wiedzą i erudycją. Przedsiębiorcy podkreślali racjonalizm stwierdzeń Pana Premiera i „zdrowe” podejście do problemów. Akademicy zwrócili uwagę na szeroką wiedzę prelegenta. Samorządowcy – po raz pierwszy tak licznie reprezentowani – zachwycali się respektowaniem demokratycznych procedur we wszelkich aspektach omawianych zagadnień. Studenci chłonęli słowa Pana Premiera z zachwytem…

Może to stwierdzenie niezbyt skromne, ale jestem zadowolona z przebiegu tego spotkania i dumna z tego, że mam tak wspaniałych i tak interesujących GOŚCI !!!

Opublikowano przez in Aktualności

Comments are closed.