BRITISH CENTRE

 

BRITISH CENTRE to funkcjonująca od 1993 r. szkoła języków obcych, a formalnie rzecz biorąc –

niepubliczna placówka oświatowa kształcenia ustawicznego, wpisana do ewidencji Urzędu Miasta Łodzi.

 

Pomnik Łodzian Przełomu Tysiącleci

 

 

Jest to placówka akredytowana przez Łódzkiego Kuratora Oświaty, trzykrotnie nominowana do Nagrody Gospodarczej Regionu Łódzkiego, a jeden raz – laureat Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego.

 

Nagroda gospodarcza województwa łódzkiego

 

BRITISH CENTRE to fima o potwierdzonej wielokrotnie jakości zarządzania i jakości świadczonych USŁUG. Świadczą o tym liczne certyfikaty.

 

Certyfikat ISO

Certyfikat rzetelności

 

Firma roku PRIMUS INTER PARES

 

EuroCertyfikat

Certyfikat lider w edukacji

 

To również jedno z dwóch funkcjonujących w naszym województwie (drugie posadowione jest w strukturze Uniwersytetu Łódzkiego) centrów egzaminacyjnych Cambridge Assessment English, autoryzowanych przez Uniwersytet Cambridge, prowadzące najpopularniejsze i najbardziej rozpoznawalne na świecie egzaminy z języka angielskiego, takie jak First, Advanced czy Proficiency.

BRITISH CENTRE prowadzi również inspirujące i głęboko motywujące egzaminy dla dzieci Young Learners English, zapewniające dobry start w późniejsze korzystanie z e znajomości języka na bazie codziennych kontaktów.

 

Autoryzowane centrum egzaminacyjne Cambridge

 

BRITISH CENTRE mocno wpisało się w łódzki krajobraz – i dziś „promuje łódzkie”.

Bożena Ziemniewicz jest założycielem firmy, jej prezesem i przez cały czas funkcjonowania zarządza nią bezpośrednio jako dyrektor generalny.